Skip to content

Промена на локацијата и работните простории на Центарот за развој на Југоисточниот плански регион

ДАТУМ

јануари 27, 2020

Категории

Почитувани,

Центарот за развој на Југоисточниот плански регион Ве информира дека отпочна со работа во нови работни простории со нова адреса на Булевар Маршал Тито бр.1-1, на први кат во центарот на Струмица во зградата на Централен Регистар.

Во прилог линк од Google maps за новата локација: https://goo.gl/maps/WBdf6H6gNSq3byD17

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy